Jakość oferowanych produktów jest kluczowym elementem naszej strategii sprzedażowej, dlatego cały czas obserwujemy rynek i unowocześniamy proces produkcji odzieży roboczej. Dzięki innowacyjnej technologii mamy pewność, że każde cięcie tkaniny jest precyzyjne co do milimetra, a tkanina nie ma prawa się strzępić w miejscu rozcięcia. Najnowsze rozwiązania pomagają nam nie tylko otrzymać zamierzony efekt, ale również dbać o środowisko dzięki zminimalizowanej ilości odpadu.

Zależy nam nie tylko na dbaniu o środowisko, ale na etyce biznesowej w znaczeniu globalnym. Posiadamy własne szwalnie, w których zatrudniamy wykwalifikowany personel patrzący w tym samym kierunku. Cała nasza kadra składa się z profesjonalistów, którym zależy na jakości wykonywanych produktów, dlatego zwracają uwagę na najdrobniejsze szczegóły. Każdy detal i każdy szew jest wykonywany z najwyższą starannością ponieważ chcemy być zawsze dumni ze swojej pracy. Aby tak było, musimy mieć również pewność, że tkaniny, których używamy, są produkowane w etycznych warunkach. W tym celu, dokładnie sprawdzamy materiały, z których korzystamy. Do szycia naszej odzieży używamy wyłącznie certyfikowanych tkanin europejskiej produkcji. Dzięki temu, jesteśmy pewni naszych partnerów jak i jakości używanych przez nas materiałów.

Nowoczesny sposób produkcji, wykwalifikowani specjaliści a także najlepszy gatunek używanych tkanin sprawiają, że nie mamy wątpliwości co do najwyższej jakości naszych produktów.

ODZIEŻ ROBOCZA OD PROJEKTU DO PRODUKCJI

PROJEKTOWANIE ODZIEŻY

PROJEKTOWANIE ODZIEŻY

W pierwszej kolejności projekt zostaje stworzony przez głównego projektanta Brego, a następnie udoskonalony w oparciu o sugestie zespołu projektowego. W projekcie uwzględnia się między innymi krój, tkaniny, kolor, styl, wykończenie, a także określa się ilość i rodzaj materiałów potrzebnych do produkcji.

TWORZENIE PROTOTYPU

TWORZENIE PROTOTYPU

Następnie na podstawie projektu tworzony jest prototyp odzieży. Służy on do oceny wyglądu, jakości, wygody, i funkcjonalność odzieży, a także do wprowadzenia ewentualnych poprawek przed wdrożeniem produktu na rynek.

TESTOWANIE I POPRAWKI

TESTOWANIE I POPRAWKI

Po stworzeniu prototypu odzieży przystępujemy do testowania jej na osobach o różnych rozmiarach i kształtach sylwetki. Na proces ten składa się wiele czynności, takich jak: przymiarki, badanie materiałów czy weryfikacja odporności na uszkodzenia produktu.

PRODUKCJA

PRODUKCJA

Na etapie produkcji konieczne jest zaopatrzenie się w odpowiednie maszyny i narzędzia do stworzenia kolekcji. W zależności od rodzaju odzieży roboczej, do jej produkcji wykorzystujemy materiały o różnych właściwościach. Używamy też specjalnych technik szycia, które zapewniają trwałość i wytrzymałość szwów.

KONTROLA JAKOŚĆI

KONTROLA JAKOŚĆI

W trakcie produkcji naszej odzieży konieczne jest przeprowadzenie kontroli jakości. Ma to na celu wykrycie wszelkich niedoskonałości lub błędów, które mogłyby wpłynąć na finalny produkt. Kontrola jakości jest również ważna dla utrzymania standardów jakości i zadowolenia klientów.

DYSTRYBYUCJA

DYSTRYBYUCJA

Po przeprowadzeniu kontroli jakości, odzież gotowa jest do dystrybucji. Na tym etapie wybieramy rodzaj kanału dystrybucji, który zapewni najszybsze dostarczenie produktu do klienta.

OBSŁUGA KLIENTA

OBSŁUGA KLIENTA

Dla Brego nieodzownym elementem w procesie produkcji odzieży roboczej jest staranna obsługa klienta. Do każdego zamówienia podchodzimy w osobisty sposób, zapewniając jak najlepszy dobór produktu dla indywidualnych potrzeb każdego z klientów.